100% PROVOZNÍ CYKLUS

Technologie pístových kompresorů inovovaná pro průmyslové účely

Představujeme Schneider TECH
ATF-S - řada PRO USER

Ať už vykonáváte jakoukoli profesi, naše  řada pístových kompresorů PRO User je navržena tak, aby vašemu podnikání poskytovala výkon, účinnost a spolehlivost. Inovativní patentovaná technologie zajišťuje plynulý rozběh a nízké zatížení motoru a současně poskytuje výkonnou a nepřetržitou dodávku stlačeného vzduchu, která šetří váš čas a peníze.

PRO USER ATF-S 3

PRO USER ATF-S 4

Unikátní technologie

ATF-S poskytuje špičkovou spolehlivost výkon na trhu. Tato nová řada je  vybavena bezolejovými dvojitými litými písty, které se posouvají podél jedné osy uvnitř hliníkového válce s keramickým povlakem, což snižuje opotřebení a zvyšuje životnost.

Nepřetržitý provoz

Průmyslové kompresory Schneider TECH poskytují 100% pracovní cyklus s nepřetržitou dodávkou stlačeného vzduchu a zvyšují produktivitu vašeho podnikaní tím, že minimalizují riziko prostojů zařízení a snižují náklady na údržbu.

Nízké provozní náklady

Jednoduchá údržba díky snadno přístupným dílům s dlouhými servisními intervaly a dostupnými servisními sadami.


Úspora energie

Přímý pohon nabízí velké úspory energie ve srovnání s kompresory poháněnými řemenem.

Spolehlivost

Vysoce kvalitní materiály pro prvotřídní výkon a dlouhou životnost. Plně spolehlivý za všech podmínek.

TYPY KOMPESORŮ

PROHLÉDNOUT PDF

APLIKACE

Stavebnictví

Stavebnictví potřebuje vzduchové kompresory pro řadu pneumatických nástrojů a nářadí. Pro sekací kladiva, hřebíkovačky, vrtačky popřípadě manipulační a zhutňovací techniku, je potřeba proměnný průtok stlačeného vzduchu. Kompresory řady PRO USER i Industrial TECH jsou pro toto použití
optimální.

Zemědělství

Stroje používané v zemědělství, živočišné výrobě a komerčních sklenících jsou závislé na spolehlivém a čistém vzduchu. Stlačený vzduch je nezbytný pro bezpečný a efektivní provoz zemědělských podniků, od mléčných farem až po zavlažovací systémy. Stlačený vzduch pohání celou řadu těžkých a drahých strojů, od zařízení namontovaných na traktorech, jako jsou postřikovače plodin, stejně jako dávkovače a dopravníky plodin.

Výroba

Od výroby plastů a kovů až po balení potravin, nápojů a farmaceutických výrobků, high-tech kompresory nejen zvyšují produktivitu výroby, ale také zajišťují těsné uzavření výrobků bez kontaminace, kde jsou bezpečnost a vysoké hygienické standardy nezbytné. Bezolejové kompresory zajišťují 100% čisté utěsnění a zároveň pohánějí dopravníkové pásy, postřikovače a lisy.

Železniční doprava

High-tech kompresory jsou nedílnou součástí bezpečného a efektivního provozu vzduchových brzdových systémů, odpružení a automatického ovládání dveří pro podzemní a nadzemní kolejová vozidla, která potřebují výkonnou a spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu. Bez něj by lokomotivy a systémy metra po celém světě nemohly fungovat.

Automobilový průmysl

Energeticky účinné vzduchové kompresory mohou komerčním čistírnám ušetřit až 25 % spotřeby energie a provozních nákladů. Tyto vzduchové kompresory, které lze použít v různých velikostech a tlakovém rozsahu, dokáží narovnat pomačkání, žehlit oděvy, ošetřovat skvrny a odstraňovat rozpouštědla z nejchoulostivějších materiálů, s nimiž si některé prací stroje neporadí.

Tesařské práce

Naše řada PRO User je určena profesionálním řemeslníkům, kteří používají pneumatické nářadí s vysokými pracovními cykly, a je ideální volbou pro truhlářství, výrobu nábytku a další dřevoobráběcí aplikace. Naše vzduchové kompresory, které nabízejí řešení pro různé tlakové rozsahy, byly navrženy tak, aby podporovaly všechny typy pneumatického nářadí a zařízení, od hřebíkovaček po pískovačky a vzduchové brusky.

Čistírny

Energeticky účinné vzduchové kompresory mohou komerčním čistírnám ušetřit až 25 % spotřeby energie a provozních nákladů. Tyto vzduchové kompresory, které lze použít v různých velikostech a tlakovém rozsahu, dokáží narovnat pomačkání, žehlit oděvy, ošetřovat skvrny a odstraňovat rozpouštědla z nejchoulostivějších materiálů, s nimiž si některé prací stroje neporadí.

Tlakové mytí

Rychlé, uživatelsky přívětivé průmyslové a domácí tlakové myčky jsou ideální pro čištění vozidel, budov, chodníků, teras a oplocení v komerčním i domácím prostředí. Tlakové myčky se stlačeným vzduchem, od průmyslových jednotek o objemu 300 litrů až po domácí myčky, umožňují tyto práce stejně snadno jako stisknutí tlačítka „zapnout“. Výhradně se doporučují jednotky ATF (bezolejové), které zajišťují dodávku čistého vzduchu.

Jak Vám mohu pomoci?

  Vít Kovářík

  Telefon: 606 600 982
  Email: vit.kovarik@schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  V Zahrádkách 555
  330 21 Líně