FILTRY STLAČENÉHO VZDUCHU

VÝJIMEČNÉ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON A ÚČINNOST SYSTÉMU STLAČENÉHO VZDUCHU

PŘEDSTAVUJEME FILTRY S NEJLEPŠÍM FILTRAČNÍM VÝKONEM

Nová řada filtrů společnosti Schneider Airsystems představuje technické řešení budoucí generace, které chrání vaše vzduchem poháněná zařízení s maximální účinností, spolehlivostí a snadným používáním.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY

 

BEZKONKURENČNÍ VÝKON


Filtry společnosti Schneider Airsystems byly navrženy tak, aby byly výkonné a uspořily energii. V celé řadě filtrů je při nasycení diferenční tlak menší než 0,125 bar, a to díky stupňům koalescence.


NEJLEPŠÍ FILTRAČNÍ VÝKON NA TRHU

Řada filtrů obsahuje hluboce skládané filtrační médium, které zajišťuje naprosté odstranění olejového aerosolu a zadržení částic. Také výrazně snižuje diferenční tlak a spotřebu energie, což vede k nízkým provozním nákladům po celou dobu životnosti. Nový filtrační element optimalizuje účinnost filtrace a stlačený vzduch je díky ní v souladu s nejvyššími požadavky na čistotu vzduchu, jak stanovuje norma ISO 8573-1: 2010.

Filtrační elementy by se měly vyměňovat za originální každých 12 měsíců od instalace nebo po 8 000 hodinách provozu (podle toho, co nastane dříve), aby výkon zůstal optimální a náklady co nejnižší. Filtrační elementy s aktivním uhlím by se měly vyměňovat každých 6 měsíců od instalace nebo po 1 000 hodinách provozu (podle toho, co nastane dříve).

 


ROZSÁHLÁ ŘADA FILTRŮ PRO VAŠE ODVĚTVÍ


FILTRY STLAČENÉHO VZDUCHU

Naše koalescenční, prachové a olejové filtry stlačeného vzduchu přichází na trh se šesti filtračními stupni, v několika variantách a certifikacemi.


ODLUČAVAČE VODY


 


 

ZARUČENÝ VÝKON


V každém systému stlačeného vzduchu jsou nečistoty nevyhnutelné. Prach, špína, voda a olej může snížit kvalitu vzduchu a výrazně ovlivnit účinnost systému. Nedostatečná nebo nesprávná filtrace však může negativně ovlivnit výkon a celkově i zařízení koncového uživatele a způsobit možné nákladné prostoje systému. Díky více než 50 letům zkušeností má společnost Schneider Airsystems své know-how a dokáže tak vyhovět individuálním požadavkům svých zákazníků.

 

Prohlédnout PDFMohu vám pomoci?

Chcete se zeptat? Potřebujete poradit? Hledáte nejbližšího partnera Schneider Airsystem?


  Vít Kovářík

  Telefon: 606 600 982
  Email: vit.kovarik@schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  V Zahrádkách 555
  330 21 Líně