100% PRACOVNÍ CYKLUS

Technologie pístových kompresorů inovovaná pro průmyslové účely

Technologie průmyslových pístových kompresorů
Schneider TECH - řada INDUSTRIAL

ATF-S poskytuje špičkovou spolehlivost výkon na trhu. Tato nová řada je  vybavena bezolejovými dvojitými litými písty, které se posouvají podél jedné osy uvnitř hliníkového válce s keramickým povlakem, což snižuje opotřebení a zvyšuje životnost.


Schneider TECH
ATL - řada INDUSTRIAL

Řada průmyslových pístových kompresorů mazané olejem byla navržena speciálně pro malé průmyslové aplikace vyžadující vysoký výkon a spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu.

 • Technologie s olejovým mazáním
 • Jednostupňové až do 10 barů
 • ATL vyrábí vysoce kvalitní stlačený vzduch při nejnižších provozních teplotách s minimálním obsahem oleje

Schneider TECH
ATF - řada INDUSTRIAL

Kompresory ATF dodávají čistý vzduch bez jakékoliv kontaminace, čímž zabraňují poškození navazujících zařízení.

 • Bezolejová technologie
 • Jednostupňové až do 10 barů
 • Osvědčená konstrukce s poniklovanými hliníkovými válci zajišťuje vysokou odolnost. Písty jsou navíc potaženy teflonem, aby bylo zajištěno co nejnižší tření.

Schneider TECH
ATH - řada INDUSTRIAL

Průmyslové pístové agregáty ATH jsou určeny pro tlaky 15, 20 nebo 30 barů. Jsou ideální pro náročnější aplikace, kde je nezbytná nepřetržitá dodávka vysokotlakého vzduchu. Zkonstruováno pro nejnáročnější pracovní prostředí.

 • Hliníkové písty mazané olejem
 • Dvoustupňová komprese pro vyšší tlak až 30 barů.
 • Vyšší výkon až 15 kW.
 • Osvědčená konstrukce a kvalitní materiály zajišťují nadstandardní a spolehlivý provoz a mimořádně dlouhou životnost.

PROHLÉDNOUT PDF

DOSTUPNÉ VARIANTY

Napájecí jednotka

Instalace na konzoli

Instalace na vzdušníku

Instalace na vzdušníku se sušičkou

4 volitelné možnosti přímo z výroby:

 • Odhlučněný kryt s ventilací
  Kovová kapota s protihlukovou pěnou
 • Časový odvaděč kondenzátu
  Automatické odpouštění kondenzátu ze vzdušníku
 • Snímač hladiny oleje
  Snímač v klikové skříni měří hladinu oleje
 • Nízký provozní cyklus
  Přidané vybavení (elektromagnetický ventil s tlumičem a relé) na potrubí dochlazovače k odlehčení, odpuštění kondenzátu a spuštění jednotky na 60 sekund bez zátěže.

APLIKACE

Stavebnictví

Stavebnictví potřebuje vzduchové kompresory pro řadu pneumatických nástrojů a nářadí. Pro sekací kladiva, hřebíkovačky, vrtačky popřípadě manipulační a zhutňovací techniku, je potřeba proměnný průtok stlačeného vzduchu. Kompresory řady PRO USER i Industrial TECH jsou pro toto použití optimální.

Zemědělství

Stroje používané v zemědělství, živočišné výrobě a komerčních sklenících jsou závislé na spolehlivém a čistém vzduchu. Stlačený vzduch je nezbytný pro bezpečný a efektivní provoz zemědělských podniků, od mléčných farem až po zavlažovací systémy. Stlačený vzduch pohání celou řadu těžkých a drahých strojů, od zařízení namontovaných na traktorech, jako jsou postřikovače plodin, stejně jako dávkovače a dopravníky plodin.

Výroba

Od výroby plastů a kovů až po balení potravin, nápojů a farmaceutických výrobků, high-tech kompresory nejen zvyšují produktivitu výroby, ale také zajišťují těsné uzavření výrobků bez kontaminace, kde jsou bezpečnost a vysoké hygienické standardy nezbytné. Bezolejové kompresory zajišťují 100% čisté utěsnění a zároveň pohánějí dopravníkové pásy, postřikovače a lisy.

Železniční doprava

High-tech kompresory jsou nedílnou součástí bezpečného a efektivního provozu vzduchových brzdových systémů, odpružení a automatického ovládání dveří pro podzemní a nadzemní kolejová vozidla, která potřebují výkonnou a spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu. Bez něj by lokomotivy a systémy metra po celém světě nemohly fungovat.

Automobilový průmysl

Stlačený vzduch má zásadní význam nejen při výrobě vozidel, ale také v garážích a dílnách pro opravy karoserií. Každý podnik v automobilovém průmyslu využívá stlačený vzduch v nějakém rozsahu, například při huštění pneumatik, lakování nebo čištění, aby zajistil bezpečné, rychlé a kvalitní výsledky.

Tesařské práce

Naše řada PRO User je určena profesionálním řemeslníkům, kteří používají pneumatické nářadí s vysokými pracovními cykly, a je ideální volbou pro truhlářství, výrobu nábytku a další dřevoobráběcí aplikace. Naše vzduchové kompresory, které nabízejí řešení pro různé tlakové rozsahy, byly navrženy tak, aby podporovaly všechny typy pneumatického nářadí a zařízení, od hřebíkovaček po pískovačky a vzduchové brusky.

Čistírny

Energeticky účinné vzduchové kompresory mohou komerčním čistírnám ušetřit až 25 % spotřeby energie a provozních nákladů. Tyto vzduchové kompresory, které lze použít v různých velikostech a tlakovém rozsahu, dokáží narovnat pomačkání, žehlit oděvy, ošetřovat skvrny a odstraňovat rozpouštědla z nejchoulostivějších materiálů, s nimiž si některé prací stroje neporadí.

Tlakové mytí

Rychlé, uživatelsky přívětivé průmyslové a domácí tlakové myčky jsou ideální pro čištění vozidel, budov, chodníků, teras a oplocení v komerčním i domácím prostředí. Tlakové myčky se stlačeným vzduchem, od průmyslových jednotek o objemu 300 litrů až po domácí myčky, umožňují tyto práce stejně snadno jako stisknutí tlačítka „zapnout“. Výhradně se doporučují jednotky ATF (bezolejové), které zajišťují dodávku čistého vzduchu.

Jak Vám mohu pomoci?

  Vít Kovářík

  Telefon: 606 600 982
  Email: vit.kovarik@schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  V Zahrádkách 555
  330 21 Líně