Šroubové kompresory MAXI

Stlačený vzduch kdykoli, kdekoli.

Seznamte se se svým novým spolupracovníkem

Na vašem pohodlí záleží. Proto jsme ve Schneider Airsystems vytvořili šroubový kompresor s extrémně nízkou hlučností, kterou lze srovnat s vaším klimatizačním systémem.

Šroubové kompresory řady MAXI jsou velmi kompaktní a snadno se instalují. Přinášejí značné úspory nákladů na instalaci a potrubní zapojení, a to především u kompaktního modelu se sušičkou.

  

Kompresory řady MAXI
Schneider Airsystems

ENTRY

MAXI

 


Poznejte výhody řešení Schneider Airsystems


Schneider Airsystems je na evropském trhu již více než 50 let a neustále vyhledává možnosti a technologie, které by zákazníkům zpříjemnili, nebo dokonce od základu změnili práci se stlačeným vzduchem. Naši vývojáři v mateřském koncernu v Itálii reflektují požadavky našich zákazníků a hledají cesty, jak jim co nejlépe vyhovět. Proto se i Vy, naši zákazníci, můžete opřít o pevné body, se kterými Schneider Airsystems léta pracuje a rozvíjí je.

Využíváme nejmodernější technologie
Za více než 50 let na evropském trhu máme silné know‑how. Tyto zkušenosti nelze nijak nahradit. Technologie, které využíváme prošly dlouhou evolucí, která stále nekončí, avšak posouvá výrobu stlačeného vždy o krok dopředu.

Technologie postavené na vysoké kvalitě
Bez použití kvalitních materiálů a celého zázemí ve výrobním procesu, by Schneider Airsystems nebyl tam, kde je. Právě vysoká kvalita dala značce Schneider Airsystems punc vyhledávaných strojů.

Najdete nás vždy v blízkém okolí
Díky širokému zastoupení značky Schneider Airsystems, můžete na naše produkty narazit doslova všude. Je to samozřejmě také důvěrou našich obchodních partnerů v produkty Schneider Airsystems. Ta by neexistovala bez vysoké spolehlivosti a výjimečným technologickým prvkům našich produktů.

Investice do kvality
Nikdo nechce utrácet své peníze za produkty, které nezná, nebo jim ne zcela věří. Díky naši dlouhé historii je značka Schneider Airsystems v oboru stlačeného vzduchu vnímána jako etalon. Prostředky vložené do produktů Schneider Airsystems jsou tak rozumnou investicí s rychlou návratností.

Zaměřeno na uživatele
Cílem všech produktů Schneider Airsystems byl vždy spokojený zákazník. Sebelepší technologie však nepřinese dobrý pocit z investice, pokud bude produkt neskladný, či jinak pro obsluh nekomfortní. Naše produkty zakládáme na dokonalé technologii spojené s elegantním a funkčním designem.

 


Prohlédnout PDFStáhnout PDF  

Jak Vám mohu pomoci?

Chcete se zeptat? Potřebujete poradit? Hledáte nejbližšího partnera Schneider Airsystem?


  Vít Kovářík

  Telefon: 606 600 982
  Email: vit.kovarik@schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  V Zahrádkách 555
  330 21 Líně